1. Ana Sayfa
  2. Evren
  3. Hellboy Neden Başarısız Oldu?

Hellboy Neden Başarısız Oldu?

Hellboy

Hellboy, geçen yıl yayınlandı, kötü eleştiriler ve hayal kırıklığı yaratan bir gişe aldı. Filmin kamera arkasında sorunlar yaşandı ama yıldız David Harbour, Red Big olarak kesinlikle mükemmel bir iş çıkardı. Instagram‘da hayranlarıyla soru cevap sırasında, Harbour‘a filmin neden kötü gittiği soruldu. Harbour bunu tartışırken Guillermo del Toro‘nun fanlarını ve Ron Perlman‘ın filmlerini kısmen suçladı.

“Bence film biz çekmeye başlamadan önce başarısızlığa uğradı. Çünkü bence insanlar bizim bu filmi çekmemizi istemediler. Guillermo del Toro ve Ron Perlman, yeniden keşfedilebileceğini düşündüğümüz bu ikonik şeyi yarattılar ve sonra internetin gürültüsü, “Buna dokunmanızı istemiyoruz” gibiydi. Ve sonra eğlenceli ve biraz problemi olduğunu düşündüğüm bir film yaptık. Ardından insanlar buna gerçekten çok ama çok karşı çıktılar ve bu insanların hakkıydı, ama ben birçok yönden dersimi aldım.”

Hellboy Neden Başarısız Oldu? - Sinema Hanedanı

Black Widow filminin oyuncusu elbette bunda iyi noktalar buldu. Ama tabii ki bu filmin başarısızlığa uğramasının tek sebebi bunlar değildi çünkü filmin çoğu sahnesi her şeye rağmen gerçekten kötüydü.
Televizyon Hellboy‘u yeniden yaşatmak ve ilerletmek için iyi bir yer olurdu ve Harbour‘un şeytani kahramanı oynaması da kötü olmazdı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir