1. Ana Sayfa
 2. Liste
 3. Film İndirme Siteleri 2021 – En İyi Film İndirme Siteleri

Film İndirme Siteleri 2021 – En İyi Film İndirme Siteleri

Film izlemek ya da indirmek artık eskisi kadar da kolay değil. Çünkü bazı yollar legal değil bazıları da cihazınıza virüs bulaştırıyor ve çeşitli sorunlar ortaya çıkıyor. Bizde siz sinemaseverler için sizin güvenliğinizi düşünerek bu listeyi hazırladık. Bütün bu siteleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

featured

İnternet üzerinden film indirme sitelerini araştırdığımızda karşımıza yasal olmayan ve virüs bulaştıran seçenekler çıkıyor. Torrent de dahil olmak üzere bu sitelere güvenmemeyi tercih edip, arattığınızda bir çok filme ulaşabileceğiniz “güvenilir” film sitelerini sizlerle paylaşacağız. İşte karşınızda En İyi 7 Film İndirme Sitesi:

YouTube

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Film İndirme Siteleri Listemizin 1. Sırasında tabi ki de Youtube bulunuyor. Bu platform zaten başlı başına bir dünya desek yeridir. Her kullanıcı izlenme kazanmak adına burada videolar paylaşıyor ve bu video paylaşan kullanıcıların ufak bir kısmı da tercihini filmlerden yöne kullanıyor. Bu kanalları keşfedip ya da istediğiniz filmi aratıp izleyebilme imkanınız çok yüksek. Ayrıca, bu listedeki tüm programlara oranla “en” hızlı ulaşılabilir olan seçenek de burası.

Youtube’a Işınlan

Sony LIV

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Sony LIV‘da çoğunlukla Bollywood filmlerini izleyebilirsiniz. Fakat şöyle bir detay var ki burada film indirmek için premium üye olmanız gerekiyor ama izlemek tamamen ücretsiz. Kullandığınız cihaza virüs bulaştırmaktansa değerlendirilmesi gereken bir seçenek…

Sony LIV’a Işınlan

Movies Found Online

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Movies Found Online tek tık ile ulaşabileceğiniz ve aynı zamanda zengin arşivi olan bir film indirme sitesidir. Yüzlerce filmi içerisinde barındıran bu platformda çoğunlukla kısa film ve belgeseller ile rastlaşabilirsiniz. Güvenilir bir web sitesidir…

Movies Found Online’a Işınlan

Internet Archive

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Film İndirme Siteleri listemizin en köklü seçeneğine geldik. Sıradaki film indirme sitemiz için “sektörün babası” diyebiliriz. 1996 yılından bu güne kadar aktif bir şekilde kullanıcılarına ücretsiz film indirme hizmeti veren bu Internet Archlive listede yer alan en zengin arşive sahip platformlardan birisidir. Internet Archive için sadece güvenilir demek yetmez, en iyilerden demek daha doğru olabilir.

Internet Archive’a Işınlan

Classic Cinema Online

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Korku filmi yada Batı konseptli filmler indirecekseniz hiç zaman kaybetmeden bu siteden halledin işinizi çünkü bu iki kategoriye sahip en iyi site Classic Cinema Online olabilir. Gerek teması gerek içerisindeki zengin arşivi ile “mükemmeliyetçi” bir site olan CCO 2016 yılından beri hizmet vermektedir.

Classic Cinema Online’a Işınlan

Crackle

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Ücretsiz film indirmek için kullanılabilecek en iyi seçeneklerden birisi de hiç şüphesiz Crackle‘dir. Oldukça hoş bir ara yüze sahip bu platform aslında Sony‘e aittir. Dolayısıyla oldukça güvenilir ve kaliteli olduğunu söyleyebilmek çok kolay olsa gerek. 2004 yılından bu güne kadar yayın hayatını devam ettiren bu platformda sadece ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturuyor daha sonrasında da keyfinize bakıyorsunuz…

Crackle’a Işınlan

PuhuTV

Film İndirme Siteleri 2021 - En İyi Film İndirme Siteleri

Film İndirme Siteleri listemizin sonundayız. Geldik işini gerçekten de ciddiye alan “Yerli malı, Türk’ün malı” tadında bir platforma. PuhuTV 2016 yılında sektöre ilk girişini yapan ve bu güne kadar da “nispeten” hatasız bir şekilde yayın hayatına devam eden bir platformdur. Fakat şunu söylemek isterim, bu platformda film indiremez, izlersiniz. Ama bir ek daha yapacak olursam bu listede gerçekten de ücretsiz bir şekilde film izleyebileceğiniz “EN” iyi web sitesinin burası olduğunu altını çizerek söylemek isterim.

PuhuTV’ye Işınlan

Listede toplamda 7 tane film izleyebileceğiniz ve ya indirebileceğiz web sitesinden bahsettik. Tüm bu ögelerin asıl amacı kullandığınız cihaza virüs bulaştırmayacak ya da sizin kolaylığınıza olacak şekilde dizayn edilmiştir. Hepsini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. dostum keşke başlığa ücretli yazsaydınız birde utanmadan 1. sıraya youtube koymuşsunuz

  • Umut Can Yürekli

   Listeyi hazırlarken tamamen ulaşılabilirlik odaklı hazırladım. 1. Sırada evet youtube var ve hangi liste olursa olsun en ulaşılabilir platform kesinlikle orası. Bazı kanallar hem altyazılı hem de dublaj olarak filmler paylaşıyor. Ve bunları ücretsiz bir şekilde indirebiliyoruz. Ayrıca bahsettiğiniz “utanmadan, başlığa ücretli yazmak” kavramlarını anlayamadım. Youtube, Sony LIV, Movies Found Online, Internet Archive, Classic Cinema Online, Crackle, Puhu TV yani listede bulunan tüm platformlar ücretsiz platformlar. Hepsine girip ücretsiz bir şekilde film izleyebilir, 2 seçenek hariç diğer 5 siteden de indirebilirsiniz. Neyden bahsediyorsunuz tam olarak çözemedim.

   Değerli yorumunuz için çok teşekkürler…

 2. 6 ay önce

  Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

 3. 5 ay önce

  Film indirmek istediğimde debelenip duruyorum ve güzel bir site bulamayınca pes ediyorum. Daha sonra ihtiyacım olmadığında puff bu yazı :D Teşekkürler yer işaretlerine bir şey daha kaydedildi :)

 4. güzide
  5 ay önce

  Kaydedildiii ve işe yarayacağı günü bekliyor 👍 Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir