İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Avatar: The Last Airbender Çok Yakında Netflix’te

Avatar: The Last Airbender Çok Yakında Netflix’te

Avatar: The Last Airbender, Netflix'e Geliyor - Sinema Hanedanı

Avatar: The Last Airbender‘ın üç sezonu da gelecek ay Netflix‘e Geliyor. 2005 yılında Nickelodeon‘da piyasaya sürülen Avatar: The Last Airbender, dünyanın dört bir yanındaki genç hayranların hayal gücünü hızla ele geçirdi. Michael DiMartino ve Bryan Konietzko tarafından oluşturulan etkileyici animasyon dizisi , Hava Bükme, Su Bükme, Ateş Bükme ve Toprak Bükme konularında ustalaşabilen tek kişi olan Avatar olan genç bir çocuk yani Aang’i izleyicileri tanıttı. Dizi güçlü bir takipçi kazandı, ama Avatar: The Last Airbender sadece üç sezon sonra 2008 yılında sona erdi.

Avatar: The Last Airbender sona erdiğinden bu yana on yıldan fazla zaman olmasına rağmen, dizinin tutkusu asla sona ermedi. Hikaye, çizgi romanlar ve 2012 yılında prömiyer yapan ve dört mevsimden sonra sona eren The Legend of Korra adlı bir spinoff serisi ile devam etti. Ancak, Aang, Katara, Sokka ve diğerlerinin orijinal maceraları son zamanlarda tüm diziyi içeren 15. yıl dönümü çelik kitabının yayınlanmasıyla anıldı. Bununla birlikte, tüm dizinin fiziksel bir kopyasına sahip olmayan Avatar: Son Hava Bükücü hayranları için yakında yayınlanmaya hazır olacak.

Avatar: The Last Airbender Çok Yakında Netflix'te - Sinema Hanedanı

Netflix, Avatar: The Last Airbender‘ın üç sezonunun da 15 Mayıs’tan itibaren hizmet vermeye başlayacağını duyurdu. Emmy ödüllü dizinin ilk kez büyük bir akış hizmetinde kullanılabilir olması ve M. Night Shyamalan’ın canlı aksiyon filminin topuklarında ortaya çıkması ilk kez olacak. Bu, Avatar hayranları için hoş bir haber

Sevilen bir içerik parçası olarak Son Hava Bükücü, özellikle dünyanın şu andaki durumu göz önünde bulundurularak, yeniden izlemek için hazır olacak. Önceden var olan hayranlar diziyi tekrar görmekle kalmayacak, aynı zamanda Netflix‘in muazzam abone tabanı diziye yeni gözler getirecek. Sonuçta bu Avatar: The Last Airbender‘ı zaten olduğundan daha popüler hale getirebilir. Potansiyelin başlıca örneği; Netflix‘te 6 sezonun piyasaya sürülmesine ve ardından Disney+, 7 sezonunun yenilenmesine yol açtıktan sonra Star Wars: Klon Savaşlarının nasıl daha popüler hale geldiğidir.

Avatar: The Last Airbender Çok Yakında Netflix'te - Sinema Hanedanı

Avatar‘ın hikayesini yaymak kitlelere The Last Airbender serisi için harika bir haber olurdu ama bu aynı zamanda uzun vadede bir şekilde Netflix yararına da olmalı. 2018’de DiMartino ve Konietzko‘nun Netflix için canlı aksiyon Avatarı, The Last Airbender televizyon dizisi geliştirdikleri duyuruldu, ancak o zamandan beri projede herhangi bir güncelleme yapılmadı. Animasyon dizisinin başlangıcı hemen Netflix için en iyi program haline gelirse, bu oldukça hızlı bir şekilde değişebilir. Durum böyle olmasa bile, Netflix, Son Hava Bükücü animasyon dizileri için doğal bir yuva yapıyor ve umarım The Legend of Korra‘nın da eklenmesi çok uzun sürmeyecek  .

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    En sevdiğim çizgi diziya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir