1. Ana Sayfa
  2. Liste
  3. En İyi 5 Steve Carell Filmi

En İyi 5 Steve Carell Filmi

featured

Altın Küre ödülü sahibi olan Amerikalı komedyen oyuncu Steve Carell son işi olan Space Force ile geçtiğimiz aylarda Netflix’te yerini aldı. Harika performansları ile yıllardır beyaz perdede ve televizyon ekranlarda boy gösteren başarılı oyuncunun en iyi 5 filmine bakmak, iyi bir izleme listesi oluşturması konusu bakımından oldukça önemli. Gelin bu usta oyuncunun en iyi 5 filmine göz atalım.

Şamar Oğlanı

En İyi 5 Steve Carell Filmi - Sinema Hanedanı

2008 yapımı olan ve başrolünde Steve Carell yer aldığı orijinal ismi ile Dan in Real Life olan ve ülkemizde Şamar Oğlanı olan filmin konusu; köşe yazarı olan Dan, kardeşinin kız arkadaşına âşık olarak çözülmesi zor bir sürece girer. Karışık olaylar birbirini takip eder.

Çılgın Hırsız

En İyi 5 Steve Carell Filmi - Sinema Hanedanı

Animasyon türündeki bu film her yaştan oldukça herkesin sevdiği filmlerin başında geliyor. 2010 yapımı olan bu eserde oldukça keyifli ve eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Güzel Oğlum

En İyi 5 Steve Carell Filmi - Sinema Hanedanı

Pek görülmemiş bir şekilde dram filminde rol alan Steve Carell 2018 yılında yayınlanan filmi ile oldukça beğeni topladı. Uyuşturucu bağımlılığı ile uğraşan bir babanın bağımlı olan oğluyla ilişkisini ele alan filmde boşanma ve yok olmaya mahkûm bir evlilik ile kaybetmek istediği evlat arasında gösterdiği müthiş performansı ile listemize 3.sıradan giriş yapıyor.

Büyük Açık

En İyi 5 Steve Carell Filmi - Sinema Hanedanı

Muazzam oyuncu kadrosu ve aldığı ödüller ile Büyük Açık, mutlaka izlemeniz gereken filmlerin başında geliyor. 2007 ve 2010 yıllları arasındaki bir finansal krizi işleyen film, bir kitap uyarlaması. 2015 yılının en iyi filmlerinden biri olan bu film sizlere nasıl oyunculuk yapılması gerektiğini gösterecek.

40 Yıllık Bekar

En İyi 5 Steve Carell Filmi - Sinema Hanedanı

Geldik listemizin ilk sırasına, ilk sırada 40 yıllık bekar adlı filmiyle hem komedi hem romantik alanda oldukça başarılı ve izlemeniz gereken en iyi filmler arasında yer alacaktır. Filmin konusuna bakacak olursak; 40 yaşına gelmesine rağmen halen bakir olan bir adam, bu uzun süreçten sıkılmıştır ve bakirliğini bozabilmek için kadınları tavlama yolunda önemli bir eğitim sürecine girer. Bu eğitim süreci ise birbirinden komik ve romantik olaylara gebe kalacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 6 ay önce

    Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş

  2. güzide
    5 ay önce

    Steve Carell’ı görünce aklıma ilk Aman Tanrım filmindeki haber sunduğu sahne geldi 😅😅

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir