1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Stephanie Beatriz, Batwoman Rolüyle İlgilendiğini Söyledi

Stephanie Beatriz, Batwoman Rolüyle İlgilendiğini Söyledi

Stephanie Beatriz, Batwoman Rolüyle İlgilendiğini Söyledi - Sinema Hanedanı

Brooklyn Nine-Nine‘nın Rosa Diaz’ı Stephanie Beatriz daha önce She- Hulk rolünü oynamayı istediğini söylemişti, ancak Ruby Rose‘un Batwoman rolünden ayrılmasının ardından Arrowverse’e ilgi duymaya başladı.

Brooklyn Nine-Nine yıldızı Stephanie Beatriz, She-Hulk ve Miss America Chavez de dahil olmak üzere bir dizi süper kahraman rolüne ilgi duyduğunu ifade etti. Ancak şimdi, Ruby Rose‘un Batwoman‘ın ayrıldığını açıklamasından sonra Kate Kane‘nin Arrowverse‘teki rolünü üstlenmek istediğini söyledi.

Stephanie Beatriz, Batwoman Rolüyle İlgilendiğini Söyledi - Sinema Hanedanı

Rose sadece tek bir sezon oynadığı ve muhtemelen COVID-19 nedeniyle yayınlanmayan bitmemiş bölümlerin bazılarının içeriğini paylaştığı için hayranlara şok oldu. Beatriz DC Comics karakterlerini araştırmış ve ilgisini çekmiş anlaşılan. Twitter’daki hayranlar rolü Rose’dan devralması konusunda olumlu şeyler söylüyorlar. Sonuçta, sık sık çeşitli süper kahraman karakterleri sinemaya ya da televizyona geliyor ve Beatriz‘in Batwoman olarak uygun olmadığını söyleyemeyiz. Kendisini Batwoman olarak hayal etmek çok kolay.

Buradaki tek sorun Beatriz’in Brooklyn Nine-Nine’daki Rosa Diaz rolü çünkü 2 diziye de zaman ayırması çok zor görünüyor. Hem Batwoman hem de Brooklyn Nine- Nine sezonlarında 22-24 bölüm olan diziler ve sezonları aynı dönemlerde yayınlanıyor.

CW Batwoman için bir LGBTQ karakteri olacağını söylemişti ve ona göre bir aktris arıyordu. Beatriz de biseksüel ve düşününce neden en baştan onun oynamadığını anlamamak zor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilimkurgu ve sinema aşığı olan 19 yaşında bir genç. Nefes alıyor, su içiyor, yemek yiyor, kitap okuyor, şarkı yazıyor, senaryo yazıyor ha bir de Sinema Hanedanı'nı yönetiyor. Her şeyi nasıl yetiştirdiğini sormayın çünkü kendisinin bile haberi yok.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. umutcan_avatar

    Stephanie Beatriz’i çok fazla sevmiyorum ama role uygun olur diye düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir