İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Liste
  3. Emma Watson’ın Harry Potter Serisindeki En Büyük Pişmanlığı

Emma Watson’ın Harry Potter Serisindeki En Büyük Pişmanlığı

Emma Watson'ın Harry Potter Serisindeki En Büyük Pişmanlığı - Geekrobats

Emma Watson, Hermonie Granger rolünü canlandırdığı Harry Potter serisiyle hem üne hem de inanılmaz bir servete kavuştu. 2012’de The Perks of Being a Wallflower (Saksı Olmanın Faydaları), 2017’de Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin), 2019’da Little Women (Küçük Kadınlar) gibi popüler filmlerin başrollerinde yer aldı — Oxford’da okurken bunları yaptı.

Watson’un başarılarının oldukça ilham verici bir yaşam şekillendirdiği düşünüldüğünde, Emma Watson‘ın gerçekte olmak istediğin kişi olmanın ne demek olduğunun farkında bilen bir kadın olduğunu söylemek doğru olacaktır.

“Ne istediğinizi biliyorsanız, nereye doğru gittiğinizi anlamanız ve bunu elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmanızın çok önemli olduğunu düşünüyorum.,” ifadelerini bir Facebook gönderisinde kullanmıştı yıldız oyuncu. “Yalnızca kalplerimizi bunu yapmak için kullandığımızda ve yaptığımız şeye aşık olduğumuzda, gerçekten gerçek bir kararlılık bu yol ile ulaşabiliriz.”

Watson yaptığı işe aşık olabilir; ancak, ilk Harry Potter filmi söz konusu olduğunda çok hoşuna gitmeyen bir detay var.

Emma Watson’ın Hermione Granger ile ilgili belirli bir sorunu vardı

Emma Watson'ın Harry Potter Serisindeki En Büyük Pişmanlığı - Sinema Hanedanı

Harry Potter filmlerini izlediğinizde, muhtemelen Hermione Granger‘ın sihir üzerine ustalığı ve (ne yazık ki kurgusal) Hogwarts Büyücülük ve Büyücülük Okulu öğrencisi olarak büyülü eğitimine olan bağlılığı ile etkilenmişsinizdir. Ayrıca ilk filmde Hermione‘nin derslerine ve büyü çalışmalarına dış görünüşünden daha çok önem verdiğini hatırlıyorsunuzdur, dağınık bir saç stiline sahipti.

Ancak, Emma Watson ilk filmleri yeniden izlediğinde ilk dikkatini çeken şey saçları olmuş. Aslında film konusundaki pişmanlığı bu. Vogue Italia dergisine verdiği demeçte “İlk Harry Potter’ın görüntülerini gördüğümde hemen saçlarımın ne kadar çirkin olduğunu düşünüyorum,” demişti.

Neyse ki Watson için yıllar boyunca çarpıcı bir dönüşüm yaşadı. Ve açıkçası, yıldıza göre, “güzel hissetmenin neye benzediğiyle hiçbir ilgisi yoktur”, belki de bir dahaki seferinde kendini inkar edilemeyecek kadar sevimli Hermione olarak gördüğünde saçlarını geçebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Geek aleminde hatırı sayılır bir geçmişi var. Birçok yerde içerik ürettiği ve çalıştığı için geek emeklisi, yazarlığa gönül vermiş bir Krypton'lu.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. güzide
    5 ay önce

    En büyük pişmanlığın bu olsun ablacım be biz seni her halinle sevdik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir